Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
Pārdodu macforums.lv - Ir interese? Raksti
MacForums
Online : 6

 

Foruma lietošanas noteikumi

1. Es nāku ar mieru. Šis ir OS X platformas lietotāju atbalsta nevis "Mac pret PC" kara forums. Tāpēc, ja gribas pabļaustīties vai ķerties pie ieročiem ej, lūgtum, armijā -> http://www.rac.gov.lv/

2. Vispirms pameklē. Izmanto meklētāju pirms uzdod jautājumu. Iespējams tavas problēmas jau ir atrisinātas.

3. Esi konkrēts. Uzdodot jautājumu pēc iespējas detalizētāk apraksti savu neciešamo sāpi. Kas tieši noticis/nenotiek, uz kādas sistēmas, ar kādu tieši programmu/tās versiju.

3.a Raksti saprotami. No foruma var pazust jautājumi, kuri ir uzdoti, neievērojot nekādus rakstības likumus, un kuru jēga ir saprotama tikai sms paaudzei.

4. Pērc to ko lieto. Visi komerciālo programmu pieprasījumi momentā tiks nosūtīti uz citiem medību laukiem. Mac platformai ir vislabākie programmu izstrādātāji, atalgosim viņus par labi padarītu darbu.

5. Nebaidies jautāt. Ja tu spēj uzklabināt kaut vienu teikumu un piedevām nepārkāpt pirmos 4 noteikumus, tad tu jau esi mūsu varonis, foruma gaisma, tāpēc nebaidies uzdot jautājumu vai iesaistīties sarunā. Tev pat nav jāreģistrējas lai to izdarītu. Tikai netaisi bardaku - "Atbildēt" spied zem tā komentāra uz kuru tu atbildi.

6. Get a Mac. Labajā foruma pusītē ir sludinājumi. Tas ir visa sākums - mūsu bazāriņš, mūsu mazais tirdziņš, kurā foruma lietotāji un pat garāmgājēji pērk/pārdod savu lietoto, un daži arī pilnīgi svaigu tehniku. Atceries! Sievasmāte un viņas mīklas rullis nav tehnika, tā ka pieturies pie foruma tēmas - Mac.

7. Get a Life. Lai arī tev tik ļoti gribās augām dienām sēdēt pie sava tiko iegādātā 24" iMac vai 32 kodolu Mac Pro ar četriem 60" displejiem, izej vecīt, kādreiz ārā. Arī tur ir kāds skaistums kā dēļ elpot.

P.P.S. Pirms kārtējo reizi salīdzināt cenas tur un cenas šeit, izpēti visus citus iespējamos avotus kāpēc tās pie mums ir citādas. Ja tu esi visvaris un vari Latvijā dabūt dāžādu ražotāju preces par ASV cenām, LŪDZU uztaisi veikalu un mēs visi iesim pie tevis pirkt burtiski visu. Ja tu to nespēj, tad lūdzu neapgrūtini mūs pārējos ar savu čīkstēšanu :)


Lietotāji (1639)

Ielogojies (aizmirsi paroli?)
Niks:
Parole:
(Jauns lietotājs?


Nepērc zagtu !
Atjaunots 2018.gada 4.janvārī

 apskati sarakstu →  
Realizācija Tup un Turies