Dators kłuvis šausmīgi lēns. Izvazāts pa remontiem, nomainīta mātes plate, cietais disks, nekas nav mainījies, krāsainais lietussardzińš turpina rotēt pie elementārām darbībām, mēdz "aizdomāties" uz vairākām minūtēm.
Neesmu speciālists, bet aizdomas, ka kaut kas nav ar tīklakarti, jo problēmas sākas, kad tas tiek pieslēgts netam, vienalga vai caur usb vai wi fi.
Iesakiet, lūdzu, ko lai dara? Dators, škiet ir pirmās paaudzes Air. Vai ir vērts nomainīt tīkla karti un vai tas vispār ir iespējams? Vai labāk pārdot detałās un krāt jaunam? Kādas ar diagnostiku saistītas darbības es pats, kā neprofesionālis varētu veikt, lai saprastu, kur problēma?
- Kā to labāk varētu notestēt? Veru vaļā dažādas lapas, kur pilns ar flash banneriem, bet Macs it kā neprotestē. Tas iestrēgšanas iemesls ir grūti nosakāms, jo tas notiek pie dažādām darbībām. Šobrīd vairāk mulsina izsaukuma zīme pie wi fi, kas parādās un pazūd
Uģis >Arnis 2016-12-11, 19:32 i LV
- Kā to draņķa Flash notestēt, nepateikšu. No personīgās pieredzes ir zināms, ka tas var visu Mac paralizēt.
Par Wi-Fi links links links
- Uz 1.paaudzes Air tas neies, jo "Note that Apple Hardware Test runs on Macs built in 2013 and before..."
arnisb >Vecais 2016-12-10, 18:56 i LV
- Nuja,par Air neņemšos spriest,nav bijusi darīšana.Es tikai tā-uz varbūt.
Vecais >arnisb 2016-12-10, 19:59 i
- Air arī ir Mac.
arnisb >Vecais 2016-12-10, 20:29 i LV
- Nu nevajag jau uzreiz tā-ar mietu.Ar mac darbojos 10 gadiņi,zinu kas ir Air,gribēju teikt ka tik vecam
varētu būt citādi nekā ieteicu.Ja kas-atvaino,bet nu jau esam aizgājuši no tēmas.
Vecais >arnisb 2016-12-10, 20:43 i
- Labi, labi, neķer kreņķi. Man ar' nupat būs 10 gadi kā pārslēdzos uz Mac.
- Pārslēdz šo linku adresātam,t.i.Arnis,varbūt viņš nelasa visu mūsu pļāpāšanu.
Arnis >arnisb 2016-12-11, 18:26 i LV
- Lasu. Mēģināju to Hardware Test, bet ir tā kā rakstat - uz šī Air tas nestrādā un jocīgā kārtā nestrādāja arī option+D pie restart, kas bija minēta, kā alternatīva. Atradu aplikāciju EtreCheck, kas meklē errorus. Izmeta pāris teikumus sarkanā krāsā:
" 2 GB RAM - Insufficient RAM!
Recovery HD (disk0s3) [Recovery]: 650 MB - 3 errors
Drive failure! "
Šo īsti neizprotu. Macs turpina lekt nost no tīkla. Ik pa laikam parādās izsaukuma zīme pie wi fi.
Ko vēl varētu darīt?
arnisb >Arnis 2016-12-11, 18:42 i LV
- Cik saprotu oriģinālie palaišanas diski nav saglabājušies jeb tādi nemaz nebija?Citu domu nav.Provē
aiznest uz BCCS,tur atsaucīgi zēni (Brīvības un Artilerijas ielas stūris).Paprovē vēl šo ko ielicis
Vecais: links
Vecais >Arnis 2016-12-11, 23:56 i
- Trūcīgi lasi.
Es iedevu lnku uz websaitu ar failiem links ar kuriem vajag uztaisīt bootojamu usb flashu un ielādēt sistēmu. Izlasi visu rūpīgi un seko instrukcijām - tur nav nakā nesaprotama un sarežģīta.
Tas "EtreCheck' tāds fufelis vien ir, ar to neko vairāk kā jau zini, neatradīsi.